CMD Naturkosmetik Nevtralna krema za roke, 100 ml

Krema za roke z učinkovito soljo iz mrtvega morja.

€ 8,18 € 9,09 -10%

(€ 81,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • izredno bogata
  • se izredno hitro vpije
  • naredi vaše roke mehke in prožne

Pogosto naročeno skupaj z CMD Naturkosmetik Nevtralna krema za obraz, 50 ml

CMD Naturkosmetik Nevtralna krema za roke, 100 ml € 8,18 (€ 81,80 / l)
CMD Naturkosmetik Nevtralna krema za obraz, 50 ml € 12,77 (€ 255,40 / l)
Skupna cena: € 20,95
Opis

Nevtralna krema za roke je primerna za alergike, saj ne vsebuje dodanih dišav. Krema vsebuje soli iz mrtvega morja. Nežna nega na koži ne pusti mastnega sloja. Avokadovo olje poskrbi za prožnost in bio karitejevo maslo pomaga ponovno vzpostaviti zaščitno plast kože. Nevtralna serija pomaga razpokani in suhi koži.

Št. izd.: CMD-21512
Vsebina: 100 ml
EAN: 4028719633810
Znamka: CMD Naturkosmetik
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega za moške, Nega rok
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez parfuma, Vegan
Certifikati: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Glyceryl Stearate Se, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Myristyl Lactate, Alcohol, Glycerin, Cetearylalcohol, Rhus Verniciflua Peel Wax, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Maris Sal, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Zinc Oxide, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Phytic Acid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Nevtral
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemčija, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek CMD Naturkosmetik Nevtralna krema za roke

9 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
10 (35%)
4 Zvezdice
10 (35%)
3 Zvezdice
2 (7%)
2 Zvezdici
4 (14%)
1 Zvezdica
2 (7%)

28 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
9 recenzij kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder