CMD Naturkosmetik Classic piling z oljem čajevca, 50 ml

Za nežen občutek kože

€ 11,19

(€ 223,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mastno, nečisto in mešano kožo
  • odstranjuje odmrle kožne celice
  • čistilne lastnosti

Pogosto naročeno skupaj z CMD Naturkosmetik Čistilni gel za čiščenje obraz - olje čajevca, 200 ml

CMD Naturkosmetik Classic piling z oljem čajevca, 50 ml € 11,19 (€ 223,80 / l)
CMD Naturkosmetik Čistilni gel za čiščenje obraz - olje čajevca, 200 ml € 11,09 (€ 55,45 / l)
Skupna cena: € 22,28
Opis

Classic piling z oljem čajevca čisti kožo in odstranjuje odmrle kožne celice. Ponuja čistilne lastnosti in kožo pusti mehko in voljno. Kožo izjemno nežno očisti in jo hkrati idealno pripravi na nadaljnjo nego kože.

Št. izd.: CMD-6131V
Vsebina: 50 ml
EAN: 4028719613157
Znamka: CMD Naturkosmetik
Pilingi-vrste: Mehanski piling
Konzistenca / oblika: piling
Vrste izdelkov: Piling za obraz
Tip kože: Mastna koža, Mešana koža, Nečista koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: čajevec
Certifikati: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Hectorite, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Loess, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], C12-20 Alkyl Glucoside, C 14-22 Alcohol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Rhus Verniciflua Peel Wax, Maris Sal, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Lavandula Angustifolia Oil, Tocopherol (Vitamin E), Phytic Acid, Alcohol, Parfum, Limonene[2], Linalool[2]

  1. iz ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
O liniji s čajevcem Classic
Pravne informacije
Proizvajalec: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemčija, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek CMD Naturkosmetik Classic piling z oljem čajevca

54 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
59 (48%)
4 Zvezdice
30 (24%)
3 Zvezdice
19 (15%)
2 Zvezdici
10 (8%)
1 Zvezdica
3 (2%)

121 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 54 recenzij v drugih jezikih.