Biofficina Toscana Volumising Shampoo-Mousse, 150 ml

Nežno čiščenje z mehko penasto teksturo

€ 16,19

(€ 107,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,05 / kos.-7%
  • nad 3 le € 14,57 / kos.-10%
  • nad 6 le € 13,27 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za tanke, krhke lase brez volumna
  • s patentirano kombinacijo Uviox®-Oleox®
  • antioksidativno in zaščitno
  • lahka in penasta tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Volumising Shampoo-Mousse, 150 ml € 16,19 (€ 107,93 / l)
Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 29,38
Opis

Volumising Shampoo-Mousse znamke Biofficina Toscana je namenjen čiščenju tankih, šibkih las brez volumna. Njegova mehka penasta konsistenca in formula s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora nežno očistita lase, ne da bi jih obtežili, ter pomagata zagotoviti polnejši videz in volumen že pri koreninah.

Formula vsebuje Uviox® in Oleox®, patentirano sinergijo, pridobljeno iz tropin ekološko pridelanega rdečega grozdja iz pokrajine Chianti oziroma ekološko pridelanih zelenih toskanskih oljk, z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi. Ekološki izvlečki pomaranče, limone, laškega smilja, brina in mirte dopolnjujejo sestavo. Lahka in penasta tekstura se preprosto porazdeli ter je primerna tudi za pogosto umivanje. Dišavo zaznamujejo nežne sadne in cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za tanke, šibke lase brez volumna
  • s patentirano sinergijo Uviox®-Oleox®
  • lastnosti za polnejši videz las ter antioksidativne in zaščitne lastnosti
  • pomaga zagotoviti polnejši videz in volumen pri koreninah, ne da bi obtežil lase
  • z ekološkimi izvlečki pomaranče, limone, laškega smilja, brina in mirte
  • lahka in penasta tekstura, primerna tudi za pogosto umivanje

Uporaba

Nanesite na navlažene lase, nežno vmasirajte in sperite.

Št. izd.: BTO-0203
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140491204
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: tanki lasje, poškodovani lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Pca Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Grape Fruit[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract[1], Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Myrtus Communis (Myrte) Leaf Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Parfum, Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Volumising Shampoo-Mousse

11 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (31%)
4 Zvezdice
3 (18%)
3 Zvezdice
2 (12%)
2 Zvezdici
3 (18%)
1 Zvezdica
3 (18%)

16 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 11 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder