Biofficina Toscana Soft Curl Lotion, 100 ml

Pomaga oblikovati kodre ter ohranjati njihovo mehkobo in prožnost

€ 12,19

(€ 121,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 11,33 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • s kivijem, aloe vero in karitejevim maslom
  • oblikovalno, vlažilno in hranilno
  • definira in mehča kodre brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Biofficina Toscana Soft Curl Lotion, 100 ml € 12,19 (€ 121,90 / l)
Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,09 (€ 60,45 / l)
Skupna cena: € 24,28
Opis

Soft Curl Lotion znamke Biofficina Toscana je nega za oblikovanje brez izpiranja, namenjena valovitim in kodrastim lasem. Formula vsebuje izvleček ekološko pridelanega toskanskega kivija z vlažilnimi, antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi v kombinaciji z ekološko alojo, rastlinskimi beljakovinami in karitejevim maslom.

Sestava je obogatena z ekološkimi izvlečki ovsa, njivske preslice in sleza, ekološkima hidrolatoma rožmarina in žajblja ter pantenolom. Rastlinske beljakovine in aloja pomagajo ukrotiti in definirati kodre, kivi, pantenol in karitejevo maslo pa zagotavljajo vlažilne, negovalne in mehčalne lastnosti. Losjon las ne obteži ter pomaga ohranjati valove in kodre mehke, prožne in naravno definirane. Uporabite ga lahko tudi na suhih laseh za osvežitev definicije. Dišavo zaznamujejo sveže sadne note.

Glavne značilnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z ekološko pridelanim toskanskim kivijem, alojo in karitejevim maslom
  • z rastlinskimi beljakovinami in pantenolom
  • oblikovalne, vlažilne, negovalne in zaščitne lastnosti
  • pomaga ohranjati valove in kodre mehke, prožne in definirane
  • ukroti in neguje lase, ne da bi jih obtežil
  • formula brez izpiranja, primerna tudi za uporabo na suhih laseh

Uporaba

Nanesite na vlažne lase in porazdelite po dolžinah od spodaj navzgor. Uporabite ga lahko tudi na suhih laseh za osvežitev valov in kodrov. Ne izpirajte.

Št. izd.: BTO-0300
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140491334
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: losjon
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje
Lastnosti: Brez alkohola, Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Rosmarinus Officinalis Leaf Water[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water[1], Glycerin, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol, Equisetum Arvense Extract[1], Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Hydroxyethyl Cellulose, Xanthan Gum, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Fruit Extract, Citrus Reticulata (Tangerine) Fruit Extract, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Extract, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenylethanol, Citricacid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Soft Curl Lotion

54 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
47 (52%)
4 Zvezdice
23 (25%)
3 Zvezdice
6 (6%)
2 Zvezdici
8 (8%)
1 Zvezdica
6 (6%)

90 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 54 recenzij v drugih jezikih.