Biofficina Toscana Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash, 80 g

Nežno čiščenje s svežim sadnim vonjem

€ 12,89

(€ 161,13 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 80 g

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 11,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za telo in lase
  • z granatnim jabolkom, glicerinom in derivati sladkorjev
  • antioksidativno, zaščitno in za lažje razčesavanje
  • trdna formula brez vode

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g

Biofficina Toscana Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash, 80 g € 12,89 (€ 161,13 / kg)
Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g € 13,69 (€ 171,13 / kg)
Skupna cena: € 26,58
Opis

Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash znamke Biofficina Toscana je trdo čistilo za telo in lase s formulo brez vode. Na osnovi površinsko aktivnih snovi rastlinskega izvora nežno očisti kožo in lase ter ob stiku z vodo ustvari mehko peno. Formula je obogatena s sokom bio toskanskega granatnega jabolka z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Sestava vsebuje tudi glicerin z vlažilnimi lastnostmi in molekule iz sladkorjev, ki pomagajo ohranjati navlaženost kože in las. Na lase deluje tudi negovalno, olajša razčesavanje ter jih naredi mehke in ukročene. Praktično za uporabo na telesu in laseh ter s svežo in nežno dišavo s sadnimi notami.

Glavne lastnosti

  • trdo čistilo za telo in lase
  • s sokom bio toskanskega granatnega jabolka
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • z glicerinom in molekulami iz sladkorjev
  • za nežno čiščenje ter z antioksidativnim in zaščitnim učinkom
  • pomaga ohranjati navlaženost kože in las
  • olajša razčesavanje ter lase naredi mehke in ukročene
  • formula brez vode

Uporaba

Nanesite na mokro kožo in lase, vmasirajte, dokler ne nastane mehka pena, in sperite. Po uporabi pustite izdelek, da se posuši.

Št. izd.: BTO-0320
Vsebina: 80 g
EAN: 8003140492409
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: 2 v 1 šampon in prha, Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže, sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: karton
Sestavine (INCI)

Zea Mays Starch, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cetearylalcohol, Aqua, Glycerin, Hydrogenated Castor Oil, Polyamino Sugar Condensate, Punica Granatum Fruit Juice[1], Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Dehydroacetic Acid, Sucrose, CI 77891 (Titanium Dioxid), Benzyl Alcohol, Limonene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash

10 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
11 (55%)
4 Zvezdice
7 (35%)
3 Zvezdice
2 (10%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

20 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 10 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder