Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Lesna dišava (200 ml)

Čiščenje 2 v 1 za telo, lase in brado

€ 12,09

(€ 60,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vonj: Lesna dišava

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 11,24 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in las
  • s smiljem, ovsom, borom in ginkom
  • čistilno, prečiščevalno in osvežilno
  • večnamensko čistilo za telo, lase in brado

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Lesna dišava (200 ml) € 12,09 (€ 60,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 26,18
Opis

MEN Shampoo & Shower Gel znamke Biofficina Toscana je večnamenski čistilni izdelek za telo, lase in brado, idealen za vsakodnevno uporabo, po športu in na potovanjih. Površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora nežno očistijo kožo, lasišče, brado in lase.

Formula vsebuje izvleček bio laškega smilja iz Toskane s čistilnimi, pomirjajočimi, antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi ter izvlečka ovsa in njivske preslice s pomirjajočimi in čistilnimi lastnostmi. Izvlečka bora in ginka dopolnjujeta sestavo z osvežilnim in tonizirajočim delovanjem. Po izpiranju so koža, brada in lasje čisti in sveži, spremljajo pa jih intenzivne lesne note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože in las
  • večnamenski čistilni izdelek za telo, lase in brado
  • z bio laškim smiljem iz Toskane
  • z izvlečki ovsa, njivske preslice, bora in ginka
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • čistilno, pomirjajoče in osvežilno delovanje
  • idealno za vsakodnevno uporabo in po športu
  • z intenzivnimi lesnimi notami

Uporaba

Nanesite na mokro telo, brado in lase, nežno vmasirajte ter temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0163
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140490702
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega za moške, Šamponi
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: lesni
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Myristyl Lactate, Glycerin, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Ginkgo Biloba Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Pinus Pinaster Bark/Bud Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - moška nega
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel

53 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
75 (40%)
4 Zvezdice
68 (36%)
3 Zvezdice
31 (16%)
2 Zvezdici
8 (4%)
1 Zvezdica
3 (1%)

185 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 53 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder