Biofficina Toscana MEN Beard Conditioner, Lesna dišava (100 ml)

Negovalni balzam za mehko in urejeno brado

€ 14,69

(€ 146,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vonj: Lesna dišava

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,66 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za nego brade
  • z oljem, sečnino, pantenolom in aloe vero
  • negovalno, vlažilno in mehčalno
  • primerno z izpiranjem ali brez

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Lesna dišava (200 ml)

Biofficina Toscana MEN Beard Conditioner, Lesna dišava (100 ml) € 14,69 (€ 146,90 / l)
Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Lesna dišava (200 ml) € 12,09 (€ 60,45 / l)
Skupna cena: € 26,78
Opis

MEN Beard Conditioner znamke Biofficina Toscana je negovalni balzam, zasnovan za mehčanje brade ter bolj negovan in ukročen videz. Lahko ga uporabljate z izpiranjem ali pa v majhni količini kot nego brez izpiranja za intenzivnejšo hranilno nego.

Formula vsebuje bio ekstra deviško oljčno olje Toscano IGP z mehčalnimi lastnostmi ter ureo, pantenol in bio sok aloe vere z vlažilnim delovanjem. Bio izvlečki laškega smilja z otoka Elba, sleza in rmana dopolnjujejo sestavo s pomirjajočimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Balzam pusti brado mehko in negovano, spremljajo pa ga intenzivne lesne note.

Glavne značilnosti

  • za vsakodnevno nego brade
  • z bio ekstra deviškim oljčnim oljem Toscano IGP
  • z ureo, pantenolom in bio sokom aloe vere
  • z bio laškim smiljem z otoka Elba, slezom in rmanom
  • negovalno, vlažilno, mehčalno in pomirjajoče delovanje
  • mehča in pomaga ukrotiti brado
  • uporablja se lahko z izpiranjem ali brez njega
  • z intenzivnimi lesnimi notami

Uporaba

Nanesite na mokro ali navlaženo brado, enakomerno porazdelite in sperite. Za intenzivnejšo hranilno nego nanesite majhno količino in pustite delovati brez izpiranja.

Št. izd.: BTO-0169
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140490764
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: balzam
Vrste izdelkov: Nega za moške
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez alkohola, Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: lesni
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: lonček
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Urea, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Achillea Millefolium Flower/Leaf/Stem Extract[1], Panthenol, Glycerin, Xanthan Gum, Sorbit, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myristica Fragrans Kernel Oil, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pimenta Racemosa Leaf/Fruit Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Schinus Terebinthifolius Seed Extract, Vanillin, Zinziber Officinalis Root Oil, Citral, Geraniol, Citronellal, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Limonene, Linalool, Eugenol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - moška nega
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

3 Izkušnje v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana MEN Beard Conditioner

116 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
151 (55%)
4 Zvezdice
89 (32%)
3 Zvezdice
23 (8%)
2 Zvezdici
5 (1%)
1 Zvezdica
3 (1%)

271 ocen
3 recenzije kupcev. Jezik: slovenščina
116 recenzij kupcev v drugih jezikih