Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Hranilna nega z aktivnimi sestavinami iz oljčnega olja in laškega fižola

€ 14,09

(€ 70,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,10 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suhe, oslabljene in poškodovane lase
  • z oljčnim oljem in rastlinskimi beljakovinami
  • hranilno, krepilno in zaščitno
  • koncentrirana formula za mehke in svilnate lase

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,09 (€ 60,45 / l)
Skupna cena: € 26,18
Opis

Active Conditioner Concentrate znamke Biofficina Toscana združuje ekstra deviško oljčno olje z rastlinskimi beljakovinami stročjega fižola. Izdelek neguje močno poškodovane lase ter jim podari polnejši videz, nego in mehkobo.

Uporaba: Po šamponiranju izdelek nanesite po dolžinah, pustite delovati nekaj minut in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0113
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140490139
Znamka: Biofficina Toscana
Highlights: Najbolj prodajano
Konzistenca / oblika: tekočina, losjon
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: poškodovani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: zeliščne / aromatične, citrusne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sorbit, Phaseolus Vulgaris Extract, Malva Sylvestris Extract[1], Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Citrus Medica Limonum Peel Oil[1], Salvia Sclarea (Clary) Oil, Glycerin, Xanthan Gum, Limonene, Linalool, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vprašanja in odgovori na temo Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate

Pridobite konkretne odgovore kupcev, ki so kupili ta izdelek.

  • Zanima me ph vrednost izdelka. Hvala :)

    Na vprašanje še ni bilo odgovorjeno.

Mnenje naših strank

5 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate

2567 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2659 (70%)
4 Zvezdice
706 (18%)
3 Zvezdice
259 (6%)
2 Zvezdici
74 (1%)
1 Zvezdica
54 (1%)

3752 ocen
5 recenzij kupcev. Jezik: slovenščina
2567 recenzij kupcev v drugih jezikih