Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g

Nežno čiščenje za vso družino

€ 13,69

(€ 171,13 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 80 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 12,73 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za kožo in lase odraslih ter otrok
  • s koromačem in pšeničnim škrobom
  • čisti in olajša razčesavanje
  • formula brez vode

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g € 13,69 (€ 171,13 / kg)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 27,78
Opis

Family Solid Shower Shampoo znamke Biofficina Toscana je trdo čistilo za telo in lase, primerno za odrasle in otroke. Formula brez vode in postopka umiljenja vsebuje površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora, izvleček bio toskanskega komarčka, pšenični škrob in sestavino z lastnostmi za lažje razčesavanje.

Ob stiku z vodo ustvari mehko peno, ki nežno očisti kožo in lase. Formula pomaga ohranjati lase mehke in jih naredi lažje razčesljive, dišavo pa zaznamujejo sveže zelene note. Praktična trda oblika je še posebej priročna za potovanja ali obisk telovadnice.

Glavne lastnosti

  • trdo čistilo za telo in lase
  • z izvlečkom bio toskanskega komarčka
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora in pšeničnim škrobom
  • pomaga ohranjati lase mehke in lažje razčesljive
  • primerno za odrasle in otroke
  • formula brez vode in postopka umiljenja

Uporaba

Nanesite na navlažene lase in telo, nežno vmasirajte ter sperite. Po uporabi pustite izdelek, da se posuši. Za optimalno shranjevanje lahko uporabite Portasolido.

Št. izd.: BTO-0214
Vsebina: 80 g
EAN: 8003140491365
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: 2 v 1 šampon in prha, Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Vrsta embalaže: karton
Za koga - dojenčki in otroci: otroci
Sestavine (INCI)

Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Coco­ Sulfate, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Cetearylalcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Lauryl Pca, Glyceryl Stearate Se, Aqua, Polyamino Sugar Condensate, Parfum, Sodium Lauroyl Glutamate, Lactic Acid, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract[1], Sucrose, Glycerin, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Titanium Oxides, Limonene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo

16 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
24 (75%)
4 Zvezdice
3 (9%)
3 Zvezdice
2 (6%)
2 Zvezdici
2 (6%)
1 Zvezdica
1 (3%)

32 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
16 recenzij kupcev v drugih jezikih