Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum, 150 ml

Nega za prožnejši občutek kože z bio toskansko meto

€ 21,36 € 22,49 -5%

(€ 142,40 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 20,91 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za manj prožno kožo in kožo s strijami
  • z meto, bio šipkom in oljem sladkega mandlja
  • za prožnejši videz, hranilno, mehčalno in tonizirajoče
  • pomaga ohranjati kožo mehko, prožno in čvrsto

Pogosto naročeno skupaj z Urtekram Coconut Shower Gel, 500 ml

Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum, 150 ml € 21,36 (€ 142,40 / l)
Urtekram Coconut Shower Gel, 500 ml € 12,19 (€ 24,38 / l)
Skupna cena: € 33,55
Opis

Elastic Skin Body Serum znamke Biofficina Toscana je nega za telo, namenjena izboljšanju prožnega in čvrstega videza kože ter negi predelov z vidnimi strijami. Formula vsebuje izvleček poprove mete iz ekološke pridelave v Toskani ter bio olje šipka in olje sladkih mandljev s hranilnimi, mehčalnimi lastnostmi, ki podpirajo prožnost kože.

Sestava je obogatena z izvlečki bršljana, breze in centele ter aktivno sestavino iz listov Manilkara multinervis, ki prispeva k bolj prožnemu in čvrstemu videzu kože. Tekstura se zlahka vpije ter vlaži in neguje brez težkega občutka, koža pa ostane mehka, prožna in čvrstega videza. Idealna je za predele telesa, kjer so strije pogostejše. Vonj zaznamujejo sveže mentolove note.

Glavne značilnosti

  • za kožo z manj prožnim videzom in vidnimi strijami
  • s poprovo meto iz ekološke pridelave v Toskani
  • z bio oljem šipka in oljem sladkih mandljev
  • z izvlečki bršljana, breze in centele
  • hranilno, mehčalno in tonizirajoče delovanje, ki podpira prožnost kože
  • pomaga izboljšati videz kože s strijami
  • prispeva k mehki, prožni in čvrstejši koži
  • tekstura, ki se hitro vpije

Uporaba

Nanesite na želene predele in vmasirajte, dokler se izdelek popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0349
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140493062
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Varno med nosečnostjo, Vegan
Dišavne note: meta / menta
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sargassum Fluitans/Natans Extract, Rosa Mosqueta Seed Oil[2], Mentha Piperita Leaf Extract[2], Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract[2], Betula Alba Leaf Extract[2], Centella Asiatica Leaf Extract, Manilkara Multinervis Leaf Extract, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Parfum, Dehydroacetic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Maltodextrin, Sodium Dehydroacetate, Betaine, Pentylene Glycol[1], Sodium Benzoate, Hydroxyethyl Cellulose, Glycerin, Lactic Acid, Benzaldehyde

  1. rastlinskega izvora
  2. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum