Biofficina Toscana Basic Face, Body & Hair Mousse, 200 ml

Mehka pena za vsakodnevno higieno obraza, telesa in las

€ 17,19

(€ 85,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo in nežno kožo
  • z ovsom, sečnino in glicerinom
  • vlažilno, pomirjajoče in mehčalno
  • brez dodanih dišav

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml

Biofficina Toscana Basic Face, Body & Hair Mousse, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / l)
La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / l)
Skupna cena: € 27,28
Opis

Basic Face, Body & Hair Mousse znamke Biofficina Toscana je večnamensko čistilo brez dišav, primerno za občutljivo, nežno in k rdečici nagnjeno kožo. Nežno formulo lahko uporabljate za čiščenje obraza in telesa, kot šampon ter zaradi ustreznega pH tudi za intimno nego.

Mehka pena vsebuje površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora za nežno čiščenje ter ekološko pridelan toskanski oves s pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi. Urea in glicerin dopolnjujeta formulo z vlažilnimi lastnostmi. Po izpiranju sta koža in lasje nežno očiščena in mehka. Formula brez dišav je idealna tudi za vse, ki imajo raje neodišavljene izdelke.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo, nežno in k rdečici nagnjeno kožo
  • za obraz, telo, lase in intimno nego
  • z ekološko pridelanim toskanskim ovsom
  • z ureo in glicerinom
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • čistilne, vlažilne, pomirjajoče in mehčalne lastnosti
  • mehka penasta tekstura
  • brez dišav

Uporaba

Peno nanesite na navlaženo kožo ali lase, nežno vmasirajte in temeljito sperite. Uporabljate jo lahko za obraz in telo, kot šampon ter za intimno nego.

Št. izd.: BTO-0199
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491167
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Razdražena koža, Občutljiva koža
Tip las: občutljivo lasišče, za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Brez sulfatov, Uniseks, Brez parfuma, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilna pena
Sestavine (INCI)

Aqua, Propandiol, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Seed Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Urea, Sodium Olivamphoacetate, Phenoxyethanol, Panthenol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Dicaprylyl Ether, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Basic Face, Body & Hair Mousse

10 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
9 (45%)
4 Zvezdice
8 (40%)
3 Zvezdice
1 (5%)
2 Zvezdici
1 (5%)
1 Zvezdica
1 (5%)

20 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 10 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder