Biofficina Toscana Basic Face & Body Cream, 200 ml

Nežno čiščenje kože obraza in telesa

€ 20,49

(€ 102,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,05 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo, suho in pordelo kožo
  • s 5 % sečnine, ognjičem in oljčnim oljem
  • vlažilno, mehčalno in pomirjajoče
  • brez dišav

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Basic Face & Body Cream, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / l)
Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 33,68
Opis

Basic Face & Body Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna in hranilna krema brez dišav, primerna za občutljivo in suho kožo, nagnjeno k rdečici. Bogata formula je primerna za vsakodnevno uporabo na obrazu in telesu ter še posebej v hladnejših obdobjih.

Vsebuje 5 % uree, bio oljni izvleček toskanskega ognjiča in bio ekstra deviško oljčno olje Toscano IGP v kombinaciji z bio izvlečkom ovsa, glicerinom in kakavovim maslom. Naravni vlažilni faktor (NMF), sestavljen iz aminokislin, uree, sladkorjev in soli, prispeva k ohranjanju navlaženosti kože in podpira njeno naravno barierno funkcijo. Formula ima vlažilni, hranilni, mehčalni in pomirjajoči učinek ter kožo naredi mehko in zaščiteno. Vlažilni učinek je testiran do 24 ur.

Brez dodanih dišav je idealna tudi za vse, ki imajo raje ali potrebujejo izdelke brez dišav.

Glavne lastnosti

  • za občutljivo in suho kožo, nagnjeno k rdečici
  • za obraz in telo
  • s 5 % uree in naravnim vlažilnim faktorjem
  • z bio oljnim izvlečkom toskanskega ognjiča in bio ekstra deviškim oljčnim oljem Toscano IGP
  • z bio ovsom, glicerinom in kakavovim maslom
  • z vlažilnim, hranilnim, mehčalnim in pomirjajočim učinkom
  • podpira naravno barierno funkcijo kože
  • vlažilni učinek testiran do 24 ur
  • brez dodanih dišav

Uporaba

Nanesite na obraz in telo ter nežno vmasirajte, dokler se ne vpije, pri čemer posebno pozornost namenite zelo suhim predelom ali predelom, nagnjenim k rdečici.

Št. izd.: BTO-0200
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491150
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: 24-h nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože, Razdražena koža, Občutljiva koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Brez parfuma, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Urea, Ethylhexyl Palmitate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Potassium Olivoyl Hydrolyzed Oat Protein, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Seed Extract[1], Cetyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Pca, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Propandiol, Phenylethanol, Sorbitan Palmitate, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Undecyl Alcohol, Sodium Lactate, Lecithin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Citricacid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Basic Face & Body Cream

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (60%)
4 Zvezdice
1 (10%)
3 Zvezdice
1 (10%)
2 Zvezdici
2 (20%)
1 Zvezdica
0 (0%)

10 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.