Benecos 2v1 gel za prhanje z bio limono - Summer Edition, 500 ml

Nežno čiščenje z neprimerljivim vonjem svežih limon

€ 5,78 € 6,09 -5%

(€ 11,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in las
  • prijetno penjenje
  • z blagimi čistilnimi sestavinami

Pogosto naročeno skupaj z Benecos 2v1 gel za prhanje z bio robido - Summer Edition, 500 ml

Benecos 2v1 gel za prhanje z bio limono - Summer Edition, 500 ml € 5,78 (€ 11,56 / l)
Benecos 2v1 gel za prhanje z bio robido - Summer Edition, 500 ml € 5,78 (€ 11,56 / l)
Skupna cena: € 11,56
Opis

2v1 gel za prhanje z bio limono - Summer Edition kožo in lase še posebej nežno očisti z blagimi čistilnimi sredstvi. Hkrati pa njegova neustavljiva aroma limone v vašo kopalnico vnese vonj italijanskega poletja. Življenje je lahko tako lepo!

Št. izd.: BEN-99286
Vsebina: 500 ml
EAN: 4260198099286
Znamka: Benecos
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: 2 v 1 šampon in prha, Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: citrusne
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička, Potovalna velikost - Travel Size
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Limonene[1], Pinene[1], Linalool[1]

  1. naravna parfumska kompozicija
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. izdelano iz ekoloških surovin
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Nemčija, www.cosmondial.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Benecos 2v1 gel za prhanje z bio limono - Summer Edition