alviana Naturkosmetik Zobna pasta z bio zelišči, 75 ml

Ustna higijena, ki je popolnoma naravna

€ 2,51 € 2,79 -10%

(€ 33,47 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 6 le € 2,28 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljive zobe
  • poskrbi za svež zadah
  • za izravnano flore ust
  • brez titanovega dioksida

Pogosto naročeno skupaj z Lavera Zobna pasta Complete Care, brez fluorida, 75 ml

alviana Naturkosmetik Zobna pasta z bio zelišči, 75 ml € 2,51 (€ 33,47 / l)
Lavera Zobna pasta Complete Care, brez fluorida, 75 ml € 3,05 (€ 40,67 / l)
Skupna cena: € 5,56
Opis

S čudovito mešanico zelišč je ta zobna pasta priporočljiva za občutljive zobe. Ima zelo efektivni čistilni učinek, vendar je vseeno izredno nežna pri uporabi. Ob enem poskrbi zeliščna zobna pasta za prijeten svež zadah. Izdelek je bil izdelan brez brez titanovega dioksida.

Št. izd.: BON-239900
Vsebina: 75 ml
EAN: 4260167188935
Znamka: alviana Naturkosmetik
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega zob in ust
Lastnosti: Brez fluorida, brez titanovega dioksida, Uniseks, Vegan
Dišavne note: zeliščne / aromatične
Certifikati: NaTrue, Vegan Society
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
RDA: srednje abrazivno: RDA = 40 – 60
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Sorbit, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Calcium Carbonate, Xylit, Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamat, Zinc Lactate, Lactic Acid, Levulinic Acid, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Myrtus Communis (Myrte) Leaf Extract[1], Mentha Piperita Leaf Extract[1], Thymus Vulgaris Leaf Extract[1], Sodium Levulinate, Sodium Hydroxyde, Aroma[2], Limonene[2], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[2], Menthol[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Mentha Piperita Oil[2], Anethole[2], Carvone[2], Pinene[2]

  1. sestavine iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Bonano GmbH, Carl-Benz-Straße 9, 64653, Lorsch, Nemčija, www.alviana.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

2 Izkušnji v jeziku slovenščina za izdelek alviana Naturkosmetik Zobna pasta z bio zelišči

83 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
90 (51%)
4 Zvezdice
56 (32%)
3 Zvezdice
25 (14%)
2 Zvezdici
3 (1%)
1 Zvezdica
1 (0%)

175 ocen
2 recenziji kupcev. Jezik: slovenščina
83 recenzij kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder