UOGA UOGA BB krema, Glow (30 ml)

Naravni mat odtenki

€ 14,71 € 18,39 -20%

(€ 490,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: Glow

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z naravnimi minerali
  • lahka tekstura
  • odlično prekrivanje

Pogosto naročeno skupaj z UOGA UOGA Comet Tail Illuminating Primer, 30 ml

UOGA UOGA BB krema, Glow (30 ml) € 14,71 (€ 490,33 / l)
UOGA UOGA Comet Tail Illuminating Primer, 30 ml € 14,71 (€ 490,33 / l)
Skupna cena: € 29,42
Opis

Vlažilna krema ima z nežnim pigmentom poskrbi za očarljiv izgled polti. Izdelek je na voljo v različnih mineralnih barvnih odtenkih. Krema kožo neguje s pomočjo arganovega ter jojobinega olja. Za svež sijoč izgled.

Uporaba: Kremo uporabite kakor dnevno kremo.

Opombe:

  • Lahko pušča madeže na oblačilih.
  • Hranite na hladnem mestu.
Št. izd.: UOG-664-Glass
Vsebina: 30 ml
EAN: 47724495
Znamka: UOGA UOGA
Vrste izdelkov: BB in CC kreme
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Tonirano
Certifikati: Soil Association - Cosmos Organic
Sestavine (INCI)

Aqua, Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Cetyl Alcohol, Glycerin, Titan Dioxide, Zinc Oxide, Cetearyl Glucoside, Caolin Clay, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Allantoin, Oryza Sativa (Rice) Powder, Tocopherol (Vitamin E), Magnesium Stearate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Stearic Acid, Aroma, Citronellal[2], Geraniol[2], Limonene[2], Linalool[2], CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Videoposnetki o izdelku

BB Cream (ENG)

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: UAB Uoga Uoga, Riteriu str. 4, 08248, Vilnius, Litva, info@uogauoga.com, www.uogauoga.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek UOGA UOGA BB krema

19 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,7 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
14 (41%)
4 Zvezdice
7 (20%)
3 Zvezdice
6 (17%)
2 Zvezdici
2 (5%)
1 Zvezdica
5 (14%)

34 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 19 recenzij v drugih jezikih.