STYX Šampon z bio sivko Zeliščni vrt, 200 ml

Popolno za poškodovane lase in trajno

€ 16,69

(€ 83,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,85 / kos.-5%
  • nad 3 le € 15,02 / kos.-10%
  • nad 6 le € 13,68 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • nežna nega
  • naravne hranilne snovi
  • vlaži

Pogosto naročeno skupaj z Afrolocke Balzam, 250 ml

STYX Šampon z bio sivko Zeliščni vrt, 200 ml € 16,69 (€ 83,45 / l)
Afrolocke Balzam, 250 ml € 15,19 (€ 60,76 / l)
Skupna cena: € 31,88
Opis

Intenziven šampon za obremenjene lase. Naravna negovalna esenca lase navlaži in poskrbi za prožnost. Lasje so regenerirani in imajo čudovit lesk.

Št. izd.: STX-14414
Vsebina: 200 ml
EAN: 9004432144142
Znamka: STYX
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: poškodovani lasje
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: ECOCERT - Cosmos Natural
Sestavine (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Lavandula Angustifolia Oil[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Hydrolyzed Vegetable Protein, Humulus Lupulus (Hops) Extract[2], Glycerin, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Parfum[1], Linalool, Limonene, Geraniol

  1. naravni parfum
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Linija z vrtnimi zelišči
Informacije o klimatski nevtralnosti
Pravne informacije
Proizvajalec: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Avstrija, office@styx.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STYX Šampon z bio sivko Zeliščni vrt

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (75%)
4 Zvezdice
1 (25%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.