PURE SKIN FOOD Organic Beauty Oil Fragrance-Free, 30 ml

Lepotna nega brez vonja s chia in jojobinim oljem

€ 18,44 € 20,49 -10%

(€ 614,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za normalno in občutljivo kožo
  • hranilno in harmonizirajoče
  • ne vsebuje alergenov in je brez dišav
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z PURE SKIN FOOD Bio-Cleansing & Detox olje ognjiča in sivke, 100 ml

PURE SKIN FOOD Organic Beauty Oil Fragrance-Free, 30 ml € 18,44 (€ 614,67 / l)
PURE SKIN FOOD Bio-Cleansing & Detox olje ognjiča in sivke, 100 ml € 22,94 (€ 229,40 / l)
Skupna cena: € 41,38
Opis

Beauty olje vsebuje hladno stisnjena bio olja jojobe, chie in koščic marelice. Zaradi nizke vsebnosti alergenov in formule brez arome je izdelek popolen za nego normalnega ter občutljivega tipa kože. Premišljena mešanica neguje ter krepi in kožo ponovno uravnoteži. Olje kožo ne masti. Povečajte svežino in sijaj polti.

Št. izd.: XPS-1000330
Vsebina: 30 ml
EAN: 742832684392
Znamka: PURE SKIN FOOD
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Olja za nego kože
Tip kože: Razdražena koža, Občutljiva koža
Lastnosti: Brez eteričnih olj, Vegan
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: kozarec, pipeta / steklenička s pipeto
Sestavine (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Passiflora Edulis Seed Oil[1], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Salvia Hispanica (Chia) Seed Oil[1], Rosa Canina Seed Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pure Skin Food - Navodila za uporabo
Druge možnosti uporabe
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Avstrija, www.pureskinfood.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PURE SKIN FOOD Organic Beauty Oil Fragrance-Free

8 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
10 (58%)
4 Zvezdice
5 (29%)
3 Zvezdice
2 (11%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

17 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 8 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder