PRIMAVERA Suho negovalno olje "Sprehod po gozdu", 100 ml

Za mehko, prožno in dišečo kožo!

€ 22,49

(€ 224,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 20,24 / kos.-10%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vsak tip kože
  • se hitro absorbira
  • čist, lesni vonj

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Balzam za tuširanje "Sprehod po gozdu", 200 ml

PRIMAVERA Suho negovalno olje "Sprehod po gozdu", 100 ml € 22,49 (€ 224,90 / l)
PRIMAVERA Balzam za tuširanje "Sprehod po gozdu", 200 ml € 10,09 (€ 50,45 / l)
Skupna cena: € 32,58
Opis

Formulirano z naravnimi sestavinami, to suho olje, ki se hitro vpije, naredi kožo mehko in spodbuja njeno ravnovesje zaradi visoke vsebnosti večkrat nenasičenih maščobnih kislin. Rastlinski koncentrat bio cedre in ciprese ovije telo in čute s svežo in poživljajočo aromo.

Uporaba: Vmasirajte v vlažno kožo po tuširanju ali kopanju.

Št. izd.: PRIM-26900
Vsebina: 100 ml
EAN: 4086900269002
Znamka: PRIMAVERA
Linije izdelkov PRIMAVERA: Sprehod po gozdu
Vrste izdelkov: Olja za nego kože
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: sveže, lesni, iglavci
Certifikati: Leaping Bunny, NaTrue
Sestavine (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Squalane, Vitis Vinifera Seed Oil[1], Rosa Mosqueta Seed Oil[1], Aleurites Moluccana Seed Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil[1], Parfum[2], Camelia Oleifera Seed Oil[1], Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Limonene[2], Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Citral[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Terpineol[2], Alpha-Terpinene[2], Terpinolene[2], Geranyl Acetate[2], Santalol[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna sestavina eteričnih olj
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Suho negovalno olje "Sprehod po gozdu"

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.