PRIMAVERA Bio roll-on KIDS Dragon Courage, 10 ml

Dišeči roll-on za otroke

€ 9,98 € 11,09 -10%

(€ 998,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • idealno za vsakodnevno uporabo
  • sladek in topel vonj
  • z mandarino in kardamomom

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Bio dišavni roll-on KIDS, za lažje učenje, 10 ml

PRIMAVERA Bio roll-on KIDS Dragon Courage, 10 ml € 9,98 (€ 998,00 / l)
PRIMAVERA Bio dišavni roll-on KIDS, za lažje učenje, 10 ml € 9,98 (€ 998,00 / l)
Skupna cena: € 19,96
Opis

Ta dišava v roll-onu podpira otroke in starše pri soočanju z novimi izzivi. Smolnat, lesni, sladek in topel vonj je idealen za vsakodnevno uporabo. Idealen za vse starosti.

Uporaba pod nazdorom odrasle osebe: Nanesite na zapestje, vrat ali sence.

Št. izd.: PRIM-75610
Vsebina: 10 ml
EAN: 4086900756106
Znamka: PRIMAVERA
Konzistenca / oblika: roll-on
Vrste izdelkov: Aromaterapija, Nega dojenčkov in otrok
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: sadne, lesni, začimbne
Certifikati: NaTrue
Karakteristika dišave: mehka
Vrsta embalaže: kozarec
Za koga - dojenčki in otroci: otroci
Sestavine (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Polyglyceryl -10 Laurate, Parfum[2], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Xanthan Gum, Citric Acid, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Santalol[2], Geranyl Acetate[2], Terpineol[2], Terpinolene[2], Beta-Caryophyllene[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna sestavina eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Bio roll-on KIDS Dragon Courage

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (66%)
4 Zvezdice
1 (16%)
3 Zvezdice
1 (16%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

6 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.