NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml

Šampon, ki nežno čisti lase in lasišče

€ 8,79

(€ 17,58 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 8,35 / kos.-5%
  • nad 3 le € 7,91 / kos.-10%
  • nad 6 le € 7,20 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las in občutljivo lasišče
  • zagotavlja mehkobo
  • izjemno nežen in negovalen
  • ICEA ICEA
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml € 8,79 (€ 17,58 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml € 6,89 (€ 34,45 / l)
Skupna cena: € 15,68
Opis

Ta blagi šampon je idealen za vsakodnevno uporabo na vseh tipih las. Njegova formula je obogatena z izbranimi sestavinami, kot so riževi proteini, pantenol in izvleček bio ovsa, znani po svojih izjemnih lastnostih. Intenzivno neguje lase, hkrati pa zagotavlja nežno in naravno čiščenje.

Uporaba:

  • Na mokre lase nanesite zadostno količino šampona, spenite in nato sperite.
  • Po potrebi ponovite nanos.
Št. izd.: XBO-GP-NEB39
Vsebina: 500 ml
EAN: 8002849494394
Znamka: NeBiolina
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: občutljivo lasišče, za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: ICEA
PAO: 12 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička
Za koga - dojenčki in otroci: otroci
Sestavine (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammoniumlaurylsulfat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Oleate, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Myristyl Lactate, Lactic Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italija, www.nebiolina.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek NeBiolina Gentle Shampoo

74 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
62 (59%)
4 Zvezdice
16 (15%)
3 Zvezdice
14 (13%)
2 Zvezdici
8 (7%)
1 Zvezdica
5 (4%)

105 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 74 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder