Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun, 30 ml

Vlažilna nega za obraz in telo!

€ 12,15 € 12,79 -5%

(€ 405,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • ima hladilni učinek
  • idealno po sončenju
  • Demeter Demeter
  • Brez glutena Brez glutena
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Martina Gebhardt Rose Cream, 15 ml

Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun, 30 ml € 12,15 (€ 405,00 / l)
Martina Gebhardt Rose Cream, 15 ml € 11,69 (€ 779,33 / l)
Skupna cena: € 23,84
Opis

Losjon za po sončenju pomirja in hladi ter optimalno neguje kožo po sončenju. Tekstura losjona je prijetno žametna in posebej lahka za porazdelitev. Zahvaljejoč se majhnemu zaščitnemu fakturju varuje kožo ponoči. Izdelek krepi enakomerno dolgotrajno porjavelost in je lahko uporabljen tudi za pripravitev kože na poletje.

Uporaba:

  • Po sončenju losjon nanesite na obraz in telo.

Opozorila:

  • Hranite pri sobni temperaturi.
  • Po odprtju izdelek porabite v 3 mescih.
Št. izd.: MAG-51224-N
Vsebina: 30 ml
EAN: 4032061512242
Znamka: Martina Gebhardt
Vrste izdelkov: Zaščita pred soncem
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez glutena, Brez laktoze, Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: Demeter
Vrsta embalaže: Potovalna velikost - Travel Size
Sestavine (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cetearylalcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Aleurites Moluccana Seed Oil[3], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[3], Theobroma Cacao Seed Butter[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Hypericum Perforatum Flower Extract[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Rosa Damascena Flower Water[1], Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Helianthus Tuberosus Root Extract[1], Juglans Regia Oil[1], Sambucus Nigra (Elder) Root Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[3], Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Herb Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Cetyl Alcohol, Alcohol[1], Geraniol[2], Citronellol[2], Limonene[2], Linalool[2], Citral[2]

  1. surovina s certifikatom Demeter
  2. sestavina pravih eteričnih olj
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave
O liniji Summer Time
Martina Gebhardt - opomba o sestavinah
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Nemčija, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Martina Gebhardt Summer Time Face & Body After Sun

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (42%)
4 Zvezdice
5 (35%)
3 Zvezdice
2 (14%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (7%)

14 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.