i+m Cell Power+ Luminous Oil Elixier, 30 ml

Razkošno olje za obraz z dolgotrajnimi negovalnimi lastnostmi

Novosti!

€ 27,49

(€ 916,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo in zahtevno kožo
  • na podlagi pristopa dolgoživosti
  • intenzivno hranljivo in osvežilno
  • z bio arganovim oljem in skvalanom
  • prilagodljiv nanos

Pogosto naročeno skupaj z i+m Clean Beauty vlažilni serum skvalan, 25 ml

i+m Cell Power+ Luminous Oil Elixier, 30 ml € 27,49 (€ 916,33 / l)
i+m Clean Beauty vlažilni serum skvalan, 25 ml € 17,19 (€ 687,60 / l)
Skupna cena: € 44,68
Opis

Cell Power+ Luminous Oil Elixir znamke i+m razvaja vašo kožo z bogatimi rastlinskimi olji, ne da bi pustil mastne sledi. Njegova gladka tekstura, ki temelji na pristopu dolgoživosti, daje suhi in zreli koži opazno mehkobo in svežino. Najboljše organsko arganovo olje in rastlinski skvalan zagotavljata intenzivno nego, organska olja makadamije, organskega avokada in mareličnih jedrc pa zagotavljajo dragocene lipide, ki pomagajo zadrževati vlago. Obogaten z negovalnim vitaminom E, ta eliksir pusti vašo polt naravno sijočo – ne glede na to, ali ga uporabljate samostojno ali kot dodaten dodatek v vaši najljubši kremi.

Uporaba:

  • Na očiščeno in navlaženo kožo obraza, vratu in dekolteja nežno nanesite 2-3 kapljice olja za obraz ter enakomerno porazdelite.
  • Po potrebi nanesite kremo.

Nasvet: Olje zmešajte neposredno s serumom ali kremo.

Št. izd.: IM-72102
Vsebina: 30 ml
EAN: 4037904721027
Znamka: i+m
Highlights: Novosti
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Olja za nego kože
Tip kože: Zahtevna koža, Zrela koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko, Potovalna velikost - Travel Size
Sestavine (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[2], Isoamyl Laurate, Macadamia Integrifolia Seed Oil[2], Squalane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Citrus Lemon Peel Oil[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Vanillin[1], Parfum[1], Linalool[1], Limonene[1], Geraniol[1], Citronellol[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Terpineol[1], Benzyl Salicylate[1], Citral[1], Geranyl Acetate[1]

  1. iz eteričnih olj
  2. iz ekološke pridelave
O liniji Cell Power +
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Nemčija, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek i+m Cell Power+ Luminous Oil Elixier