i+m Cell Power+ Botanical Hydrating Essence, 100 ml

Uravnotežilni sprej za obraz z dolgo življenjsko dobo

Novosti!

€ 14,19

(€ 141,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo in zahtevno kožo
  • osvežilno, regenerativno in negovalno
  • optimalno vlažilno sredstvo
  • odlična osnova za nego kože
  • z bio neroli hidtolatom

Pogosto naročeno skupaj z i+m Clean Beauty vlažilni serum skvalan, 25 ml

i+m Cell Power+ Botanical Hydrating Essence, 100 ml € 14,19 (€ 141,90 / l)
i+m Clean Beauty vlažilni serum skvalan, 25 ml € 17,19 (€ 687,60 / l)
Skupna cena: € 31,38
Opis

Cell Power+ Botanical Hydrating Essence znamke i+m zagotavlja vaši koži opazno vlaženje zahvaljujoč najfinejši, regenerativni organski vodi nerolija, ki spodbuja uravnotežen ten. Ta tonik za obraz združuje čisto lahkotnost z dolgotrajnim pristopom k negi kože – za čudovito polt, ki traja. Fina meglica vas ovije v nežno cvetlično dišavo in popolnoma pripravi vaš obraz na vašo dnevno rutino nege kože. Ne glede na to, ali jo uporabljate takoj po čiščenju ali kot osvežilno poživitev v toplih dneh, formula brez alkohola poživi vaše čute, poveča vaš sijaj in vam ponudi trenutek čuječe sprostitve.

Uporaba: Po čiščenju in kadar koli potrebujete osvežitev, nanesite neposredno na obraz ali z vatno blazinico in uživajte v nežni dišavi.

Št. izd.: IM-72100
Vsebina: 100 ml
EAN: 4037904721003
Znamka: i+m
Highlights: Novosti
Rastlinske vrste: grenki pomarančevec I neroli
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Cvetna voda
Tip kože: Zahtevna koža, Zrela koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: cvetlične
Certifikati: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej, Potovalna velikost - Travel Size
Sestavine (INCI)

Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Lactobacillus Ferment, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil[1], Linalool[1], Terpineol[1]

  1. naravna sestavina cvetne vode
O liniji Cell Power +
Pravne informacije
Proizvajalec: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Nemčija, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek i+m Cell Power+ Botanical Hydrating Essence