Gyada Cosmetics Gladilna toplotna zaščita za lase, 125 ml

Optimalna nega pri oblikovanju

€ 17,19

(€ 137,52 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 125 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ravne lase
  • zaščitne lastnosti
  • idealno za ravnalnike in sušilnike za lase

Pogosto naročeno skupaj z Gyada Cosmetics Balzam za glajenje las, 200 ml

Gyada Cosmetics Gladilna toplotna zaščita za lase, 125 ml € 17,19 (€ 137,52 / l)
Gyada Cosmetics Balzam za glajenje las, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 30,38
Opis

Toplotna zaščita je bila posebej oblikovana za oblikovanje las s sušilcem in likalnikom za lase ter zagotavlja optimalno zaščito zahvaljujoč izvlečkom lanu, ovsa, acai jagod in amaranta.

Uporaba: Razpršite po laseh pred sušenjem ali ravnanjem las.

Št. izd.: GYA-GC157
Vsebina: 125 ml
EAN: 8054609981620
Znamka: Gyada Cosmetics
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Oblikovanje las
Tip las: ravni lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Varno med nosečnostjo, Vegan
Certifikati: AIAB
PAO: 6 mesecev
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, C15-19 Alkane, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Euterpe Oleracea Fruit Extract, Amaranthus Hypochondriacus Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrolized Wheat Protein, Alanine, Arginin, Histidine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Pca Glyceryl Oleate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Parfum[2], Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Propandiol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Gyada Cosmetics Gladilna toplotna zaščita za lase

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
1 (50%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder