Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml

Še posebej nežno čiščenje - idealno za vse z občutljivo kožo

€ 12,19

(€ 50,79 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 240 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 11,58 / kos.-5%
  • nad 3 le € 10,97 / kos.-10%
  • nad 6 le € 9,99 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože, še posebej za občutljivo kožo
  • primerno tudi za alergike
  • vegansko in biorazgradljivo

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml € 12,19 (€ 50,79 / l)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml € 4,79 (€ 79,83 / l)
Skupna cena: € 16,98
Opis

Neodišavljena, nežna 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented omogoča posebej blago čiščenje občutljive kože. Njena povsem rastlinska sestava iz bio rastlinskih olj z visokim deležem bio oljčnega olja je nežna in primerna za vsakodnevno higieno brez dodanih dišav. Tako je to tekoče milo vsestranska izbira za vso družino.

Uporaba: 2–3 kapljice nanesite na roke, nežno spenite, uživajte v žametni peni in nato temeljito sperite.

Št. izd.: XDK-DRBE-DOLBA08
Vsebina: 240 ml
EAN: 018787810323
Znamka: Dr. Bronner's
Konsistenca mil: Tekoča
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Mila
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Za ponovno polnjenje, Brez eteričnih olj, Refill - polnilo, Uniseks, Brez parfuma, Vegan
Dišavne note: nevtralne
Certifikati: BDIH, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Prenehajte z uporabo, če se pojavi draženje kože ter poiščite zdravniško pomoč, če draženje ne preneha ali se poslabša.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička, embalaža za izdelek v razsutem stanju, kanister, Potovalna velikost - Travel Size
Za koga - dojenčki in otroci: dojenčki, otroci
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Potassium Hempate[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave in s certifikatom Fair Trade
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Več o 18in1 Magic Soaps
Možna uporaba mila 18v1
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videoposnetki o izdelku

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vprašanja in odgovori na temo 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented

Pridobite konkretne odgovore kupcev, ki so kupili ta izdelek.

  • Ali se milo lahko uporablja tudi kot šampon za lase?

    1 odgovor, zadnji odgovor z dne 5. julij 2018

Mnenje naših strank

2 Izkušnji v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented

112 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
112 (59%)
4 Zvezdice
37 (19%)
3 Zvezdice
20 (10%)
2 Zvezdici
13 (6%)
1 Zvezdica
5 (2%)

187 ocen
2 recenziji kupcev. Jezik: slovenščina
112 recenzij kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder