CMD Naturkosmetik Rio de Coco tonik za obraz, 30 ml

Za osvežitev, čiščenje in toniranje!

€ 5,09

(€ 169,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za obremenjeno in razdraženo kožo
  • zagotavlja intenzivno vlago
  • v praktični obliki pršila

Pogosto naročeno skupaj z Antos HYAbLUeRONIC serum za obraz, 30 ml

CMD Naturkosmetik Rio de Coco tonik za obraz, 30 ml € 5,09 (€ 169,67 / l)
Antos HYAbLUeRONIC serum za obraz, 30 ml € 9,09 (€ 303,00 / l)
Skupna cena: € 14,18
Opis

Ta tonik za obraz iz linije Rio de Coco znamke CMD ne le očisti kožo, temveč jo tudi navlaži in in ji zagotavlja eksotično izkušnjo nege. Visoka vsebnost bio kokosove vode se še posebej odziva na potrebe obremenjene, razdražene in nečiste kože. Ne samo, da koži zagotavlja potrebno hidracijo, ampak ima tudi naraven, uravnovešen vonj, zaradi katerega se boste počutili revitalizirano.

Uporaba:

  • Pred uporabo tonik dobro pretresite.
  • Po čiščenju razpršite tonik neposredno na kožo ali z njim ovlažite vatno blazinico ter nanesite na kožo.

Opombe: Tonik za obraz je idealen tudi za vmesno osvežitev kože.

Št. izd.: CMD-64114
Vsebina: 30 ml
EAN: 4028719641143
Znamka: CMD Naturkosmetik
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Obrazne vodice in toniki
Tip kože: Zahtevna koža, Razdražena koža, Občutljiva koža, Nečista koža
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: kokos
Certifikati: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Cocos Nucifera Water[1], Aqua, Alcohol, Glycerin, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-4 Cocoate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Phytic Acid, Parfum, Linalool[2], Benzyl Alcohol[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Rio de Coco
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemčija, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek CMD Naturkosmetik Rio de Coco tonik za obraz

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (50%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder