Bioturm Šampon proti mastnim lasem, 200 ml

Spodbuja normalizacijo lasišča

€ 7,09

(€ 35,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 6,73 / kos.-5%
  • nad 3 le € 6,38 / kos.-10%
  • nad 6 le € 5,81 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • idealno za mastne lase
  • osveži in ščiti
  • odloži mastenje

Pogosto naročeno skupaj z Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 ml

Bioturm Šampon proti mastnim lasem, 200 ml € 7,09 (€ 35,45 / l)
Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 ml € 8,19 (€ 45,50 / l)
Skupna cena: € 15,28
Opis

Šampon, obogaten s cinkovo soljo, pomaga normalizirati lasišče in preprečiti mastenje. Izvleček breze in limone zagotavlja osvežitev, medtem ko blage čistilne snovi ščitijo lasno strukturo in izboljšujejo njihovo razčesavanje.

Uporaba:

  • Nanesite na mokre lase, rahlo vmasirajte in temeljito sperite.
  • Primerno za vsakodnevno umivanje las.
Št. izd.: BIT-402
Vsebina: 200 ml
EAN: 4260026694027
Znamka: Bioturm
Konzistenca / oblika: gel
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: mastni lasje
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: BDIH - Cosmos Natural
Sestavine (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid, Sodium Chloride, Zinc Pca, Betula Alba Bark/Leaf Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave

brez mineralnih olj, sintetičnih barvil, PEG

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Nemčija, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bioturm Šampon proti mastnim lasem

32 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
15 (26%)
4 Zvezdice
7 (12%)
3 Zvezdice
17 (30%)
2 Zvezdici
10 (17%)
1 Zvezdica
7 (12%)

56 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 32 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder