Bioturm Balance šampon proti prhljaju, 200 ml

Specialni šampon z uravnotežujočimi lastnostmi

€ 13,19

(€ 65,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • blago in nežno čiščenje
  • balansirajoče lastnosti
  • vlažilna nega

Pogosto naročeno skupaj z Bioturm Tonik za lase proti prhljaju, 150 ml

Bioturm Balance šampon proti prhljaju, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Bioturm Tonik za lase proti prhljaju, 150 ml € 10,19 (€ 67,93 / l)
Skupna cena: € 23,38
Opis

Ta specialni šampon je idealen za mastne lase s prhljajem. Zaradi inovativne formule z mlečno kislino šampon zmanjšuje nastajanje prhljaja. Mlečno-intenzivni kompleks zagotavlja tudi pomirjujoč občutek, betain pa vlaži in krepi lase. Vsebuje tudi izvlečke rožmarina in zelene kave, ki imajo poživljajoče in obnovitvene lastnosti.

Uporaba: Šampon nanesite na mokre lase, nežno vmasirajte in temeljito sperite.

Št. izd.: BIT-135
Vsebina: 200 ml
EAN: 4260026691354
Znamka: Bioturm
Konzistenca / oblika: gel
Vrste izdelkov: Nega za moške, Šamponi
Tip las: lasje s prhljajem
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: začimbne
Certifikati: BDIH - Cosmos Natural
Karakteristika dišave: poživljajoča
Sestavine (INCI)

Aqua, Lac[1], Glycerin, Alcohol, Decyl Glucoside, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Betaine, Chondrus Crispus (Carrageenan), Asparagopsis Armata Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Glucose, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Rosmarinus Officinalis Flower Extract

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Nemčija, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bioturm Balance šampon proti prhljaju

17 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
12 (35%)
4 Zvezdice
7 (20%)
3 Zvezdice
6 (17%)
2 Zvezdici
7 (20%)
1 Zvezdica
2 (5%)

34 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 17 recenzij v drugih jezikih.