Benecos For men only 2in1 balzam za obraz in aftershave, 50 ml

Pomirjevalna in lahka nega po britju!

€ 5,09

(€ 101,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • posebej za moške
  • pomirja kožo
  • navlaži

Pogosto naročeno skupaj z Benecos Krema za britje for men only, 75 ml

Benecos For men only 2in1 balzam za obraz in aftershave, 50 ml € 5,09 (€ 101,80 / l)
Benecos Krema za britje for men only, 75 ml € 4,09 (€ 54,53 / l)
Skupna cena: € 9,18
Opis

Balzam za obraz in aftershave je popolna nega po britju. Vsebuje vlažilno aloe vero in regenerativen hidrolat navadnega sporiša. Formula balzama je zaokrožena z mešanico 7 dragocenih bio ekstraktov.

S 7 bio izvlečki:

  • repinca
  • lipovca
  • ognjiča
  • šipka
  • črnega bezga
  • šentjanževke
  • koprive
Št. izd.: BEN-94311
Vsebina: 50 ml
EAN: 4260198094311
Znamka: Benecos
Vrste izdelkov: Britje in depilacija, Nega za moške
Lastnosti: Vegan
Certifikati: Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Sestavine (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Alcohol[1], Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin Soja Oil[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Lippia Citriodora (Verbena) Leaf/Flower Oil[2], Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Lavandula Hybrida Oil[2], Sodium Anisate, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Phytate, Parfum[3], Glycerin[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[2], Rosa Canina Fruit Extract[2], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract[2], Hypericum Perforatum Flower Extract[2], Urtica Dioica (Nettle) Root Extract[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Arctium Lappa Extract[2], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool[3], Limonene[3], Geraniol[3], Citral[3], Cumarin[3]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz naravnih eteričnih olj
O liniji for men only
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Nemčija, www.cosmondial.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Benecos For men only 2in1 balzam za obraz in aftershave

12 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
15 (71%)
4 Zvezdice
4 (19%)
3 Zvezdice
1 (4%)
2 Zvezdici
1 (4%)
1 Zvezdica
0 (0%)

21 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 12 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder