atoa Roll-on Deodorant Refill, Aloe Vera (100 ml)

Omejuje pznojenje in zagotavlja nevtralizacijo neprijetnih telesnih vonjav

€ 11,19

(€ 111,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Aloe Vera

Na zalogi od 28. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 29. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za normalno in mlado kožo
  • ščiti pred vonjem po znoju
  • z rastlinskimi izvlečki in minerali

Pogosto naročeno skupaj z youfreen Body Wash Sporty Lemon, 200 ml

atoa Roll-on Deodorant Refill, Aloe Vera (100 ml) € 11,19 (€ 111,90 / l)
youfreen Body Wash Sporty Lemon, 200 ml € 9,09 (€ 45,45 / l)
Skupna cena: € 20,28
Opis

S tem polnjenjem lahko enostavno napolnite Roll-on Deodorant znamke Atoa. Zahvaljujoč formatu za ponovno polnjenje se izognete tudi nepotrebnim plastičnim odpadkom. Formulacija tega dezooranta je prilagojena potrebam normalnega in mladega tipa kože ter ščiti pred neprijetnim vonjem z naravnimi sestavinami, kot so minerali in rastlinski izvlečki.

Št. izd.: XBO-SCT-3760033481135
Vsebina: 100 ml
EAN: 3760033481135
Znamka: atoa
Vrste izdelkov: Dezodoranti
Tip kože: Za vse tipe kože, Mlada koža
Lastnosti: Refill - polnilo, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže, zeliščne / aromatične
Certifikati: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Za koga - dojenčki in otroci: otroci
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Alum, Glycerin, Cetearyl Wheat Straw Glycosides, Microcrystalline Cellulose, Cetearylalcohol, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Xanthan Gum, Cellulose Gum

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: S.A.R.L. LABORATOIRE OSMA DISTRIBUTION, 110, ancienne Voie Romaine, Impasse des Chênes, 69290, Craponne, Francija, contact@laboratoiresosma.com, www.laboratoiresosma.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek atoa Roll-on Deodorant Refill

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder