ANARKHIA TRIBE regeneracijski trdni šampon, 55 g

Poskrbi za popolno ravnotežje kože

€ 9,09

(€ 165,27 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 55 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in problematično lasišče
  • za pogosto umivanje
  • očisti z ajuverdskimi zelišči

Pogosto naročeno skupaj z ANARKHIA TRIBE stimulacijski krepilen trd šampon, 55 g

ANARKHIA TRIBE regeneracijski trdni šampon, 55 g € 9,09 (€ 165,27 / kg)
ANARKHIA TRIBE stimulacijski krepilen trd šampon, 55 g € 9,09 (€ 165,27 / kg)
Skupna cena: € 18,18
Opis

Trd šampon za lase iz FUOCO linije vsebuje mešanico različnih rastlinskih tenzidov in ajuverdskih zelišč, ki poskrbijo za popolno ravnotežje. Olje neema in tulsi regenerirata in sta popolna za regeneracijo občutljivega ter problematičnega lasišča. Obenem ognjič in kamilica pomirjata ter lasem podata prijetno mehkobo.

Uporaba:

  • Šampon navlažite in ga spenite med rokami ali na laseh. Šampon enakomerno porazdelite po laseh.
  • Masirajte in nato lase temeljito splahnite
  • Poskrbite, da se šampon posuši in ga hranite na suhem mestu.
Št. izd.: WW-SJS9
Vsebina: 55 g
EAN: 806891266187
Znamka: ANARKHIA
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: občutljivo lasišče, za vse tipe las
Lastnosti: Vegan
Certifikati: AIAB
Sestavine (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Coco­ Sulfate, Cetyl Alcohol, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Aqua, Caolin Clay, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Cocamidopropyl Betaine, Isoamyl Laurate, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Ziziphus Spina Christi, Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hedychium Spicatum Fruit Powder, Ocimum Sanctum (Tulsi) Leaf Powder, Glycerin, Myristyl Lactate, Tocopherylacetat, Parfum, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
FUOCO
TRIBE
Pravne informacije
Proizvajalec: Bio Distribuzione snc, Contrada Vagone 338/B, 70043, Monopoli (Bari), Italija, www.anarkhiabio.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ANARKHIA TRIBE regeneracijski trdni šampon

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (40%)
4 Zvezdice
2 (40%)
3 Zvezdice
1 (20%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.