Alva Sensitiv BB Creme, Light Beige (30 ml)

Resnično vsestranski izdelke za nego kože

€ 28,34 € 31,49 -10%

(€ 944,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: Light Beige

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • vlažilno
  • z zaščitnim faktorjem 20
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Santé – naturally. High Coverage mineralni korektor, 01 (15 ml)

Alva Sensitiv BB Creme, Light Beige (30 ml) € 28,34 (€ 944,67 / l)
Santé – naturally. High Coverage mineralni korektor, 01 (15 ml) € 8,72 (€ 581,33 / l)
Skupna cena: € 37,06
Opis

Ta BB krema je več kot le tonirana dnevna krema. Je resnično vsestranska krema za občutljivo kožo. Z nežno, a močno formulo združuje hidratacijo, UV zaščito, korekcijo polti, matiranje in učvrstitev kože v enem izdelku. Zaključek ustvari naraven, svež videz, popolnoma brez ličil. Zahvaljujoč inovativni sestavi barvnih pigmentov se krema ob nanosu nežno prilagodi posameznemu tonu kože in zagotavlja enakomerno polt.

Uporaba: Nanesite na očiščen obraz zjutraj.

Št. izd.: ALV-4207
Vsebina: 30 ml
EAN: 4013640042077
Znamka: Alva
Uporaba: Tonirana nega
Zaščitni faktor (ZF): ZF 20
Vrste izdelkov: BB in CC kreme
Tip kože: Občutljiva koža
Lastnosti: Vegan
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Salvia Sclarea (Clary) Flower/Leaf/Stem Water[1], Aqua, Propandiol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, CI 77891 (Titanium Dioxid), Glyceryl Oleate Citrate, Squalen, Zinc Stearate, Polyglyceryl-2 Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Dodecyl Olivate, Mica, Alumina, Sucrose Stearate, Stearic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Magnesium Aluminium Silicate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Caprylate, Tocopherol (Vitamin E), Silicia, Jojoba Esters, Sodium Stearoyl Lactylate, Microcrystalline Cellulose, Polyhydroxystearic Acid, Cellulose Gum, Glyceryl Oleate, Sodium Hyaluronate, Orbignya Oleifera Seed Oil[1], Euterpe Oleracea Fruit Oil[1], Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Olea Europea Oil Unsaponifiables, Cellulose, Yeast Polysaccharides, Amyris Balsamifera Bark Oil, Lahko vsebuje (+/-)[ CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77947]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: alva naturkosmetik GmbH & Co. KG, In der Wolfskaute 26a, 61130, Nidderau, Nemčija, info@alva.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alva Sensitiv BB Creme

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

3,7 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (66%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (33%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.