URANG Naravno čistilno olje, 150 ml

Prijetna nega obraza

€ 30,49

(€ 203,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • odstrani ličila
  • vlaži
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Whamisa Organic Flowers Toner Deep Rich, 16 ml

URANG Naravno čistilno olje, 150 ml € 30,49 (€ 203,27 / l)
Whamisa Organic Flowers Toner Deep Rich, 16 ml € 9,19 (€ 574,38 / l)
Skupna cena: € 39,68
Opis

Olje temeljito očisti občutljivo kožo, ter pri tem ne zamaši por. Nežne sestavine, npr.: merelično olje, olje iz grozdja in sončnično olje, odstranijo umazanijo, prekomeren loj in ličila. Izdelek neguje in vlaži kožo.

Uporaba: 2-3 stiske čistilnega olja nanesite na suho kožo in ga vtrite s krožnimi premiki. Nato obraz splahnite s toplo vodo.

Št. izd.: IMP-31101
Vsebina: 150 ml
EAN: 8809186775533
Znamka: URANG
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Občutljiva koža
Lastnosti: Vegan
PAO: 8 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Ne pogoltnite / popijte, Samo za zunanjo uporabo., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilno olje
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Polyglyceryl-2 Sesquioleate, Polyglyceryl-10 Decaoleate, Polyglyceryl-10 Caprylate/Caprate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Alpha-Isomethyl Ionone[2], Limonene[2], Linalool[2]

  1. ekološke sestavine
  2. iz naravnih eteričnih olj
Pravne informacije
Proizvajalec: Jinsa F&B Co., Ltd Tech -1202, SKn Techno Park, 13207 Tech-Center #1202, 124 Sagimakgol-Ro Jungwon-Gu, 13207, Seongnam-Si Gyeonggi Do, Južna Koreja, hello@urangnatural.com
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: Azalia Ltd., Bojur 12, 1434, Sofia, Bolgarija, a.simeonova@yahoo.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek URANG Naravno čistilno olje

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (63%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
3 (27%)
2 Zvezdici
1 (9%)
1 Zvezdica
0 (0%)

11 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.