Nelipot Basic Deodorant Cream, 55 g

Za lepo negovan videz

€ 13,29

(€ 241,64 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 55 g

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • ščiti pred vonjem telesa
  • vlaži

Pogosto naročeno skupaj z Nelipot Mamichku Deodorant Cream, 55 g

Nelipot Basic Deodorant Cream, 55 g € 13,29 (€ 241,64 / kg)
Nelipot Mamichku Deodorant Cream, 55 g € 13,29 (€ 241,64 / kg)
Skupna cena: € 26,58
Opis

Kremni dezodorant prepriča s svojo sladko in prijetno kokosovo dišavo, ki je stoodstotno naravno pridelana iz kokosovih orehov. Ne samo da ščiti pred neprijetnimi telesnimi vonjavami, ampak tudi zagotavlja vlago in neguje kožo. Za svilnat občutek kože.

Uporaba: po tuširanju z lopatico nanesite količino velikosti lešnika na kožo in razmažite.

Opomba: ne uporabljajte neposredno po britju.

Št. izd.: NEL-DKBN
Vsebina: 55 g
EAN: 3830065400005
Znamka: Nelipot
Vrste izdelkov: Dezodoranti
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Uniseks, Brez parfuma, Vegan
Dišavne note: kokos
Certifikati: ECOGEA
Sestavine (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Zea Mays Starch[1], Sodium Bicarbonate[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Hydrogenated Vegetable Oil[1]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: ISTOST d.o.o., Hribarjeva 7, 1234, Mengeš, Slovenija, nelipot.si

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Nelipot Basic Deodorant Cream

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (50%)
4 Zvezdice
1 (16%)
3 Zvezdice
1 (16%)
2 Zvezdici
1 (16%)
1 Zvezdica
0 (0%)

6 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
3 recenzije kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder