FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio krema z olivnim oljem Soft, 25 ml

Sestava za razvajanje kože - za nego obraza in telesa

€ 5,99

(€ 239,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 25 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože, še posebej za občutljivo kožo
  • vlažilno in obnavljajoče
  • s karitejevim maslom in olivnim oljem

Pogosto naročeno skupaj z estelle & thild Vanilla Tangerine Instant Glow Body Oil, 100 ml

FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio krema z olivnim oljem Soft, 25 ml € 5,99 (€ 239,60 / l)
estelle & thild Vanilla Tangerine Instant Glow Body Oil, 100 ml € 25,49 (€ 254,90 / l)
Skupna cena: € 31,48
Opis

Ta krema je koži prijazna, sestavljena iz bio karitejevega masla in bio olivnega olja, ter je idealna za vsakodnevno nego kože obraza in telesa. Ima vlažilne, zaščitne in obnovitvene lastnosti ter koži zagotavlja gladkost.

Uporaba: Kremo nanesite na kateri koli predel kože večkrat na dan po potrebi.

Nasvet: Za optimalno nego jo uporabite po prhanju ali kopanju, da z njo na koži ustvarite emulzijo! Preprosto nanesite na mokro ali vlažno kožo in temeljito vmasirajte.

Št. izd.: SDM-OL25
Vsebina: 25 ml
EAN: 4260007644645
Znamka: FINigrana® Bio & Naturkosmetik
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: posodica
Za koga - dojenčki in otroci: dojenčki, otroci
Sestavine (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Olea Europea Fruit Oil

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352 , Korschenbroich, Nemčija, mail@treibholz.de, www.finigrana.de/impressum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek FINigrana® Bio & Naturkosmetik Bio krema z olivnim oljem Soft