BEMA COSMETICI HairPro čistilen šampon, 200 ml

Naravna nega, ki nadzoruje izdelavo sebuma

€ 15,29

(€ 76,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,52 / kos.-5%
  • nad 3 le € 13,76 / kos.-10%
  • nad 6 le € 12,53 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mastne lase
  • uravnoteži
  • nežno čiščenje
  • ICEA ICEA
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care, 200 ml

BEMA COSMETICI HairPro čistilen šampon, 200 ml € 15,29 (€ 76,45 / l)
Lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care, 200 ml € 5,59 (€ 27,95 / l)
Skupna cena: € 20,88
Opis

Šampon odstrani umazanijo in sedimente. Obenem nadzoruje izdelavo sebuma in pospeši regeneracijo. Copaiba balzam, andiroba olje, acai olje in hidrolat timijana ter limone poskrbijo za optimalno nego.

Št. izd.: BEM-1352
Vsebina: 200 ml
EAN: 8010047113528
Znamka: BEMA COSMETICI
BEMA linija izdelkov: HairPro
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: mastni lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: ICEA
Sestavine (INCI)

Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Water[2], Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Water[2], Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Lauryl Glucoside, Erythritol, Sodium Chloride, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin[2], Carapa Guaianensis (Andiroba) Seed Oil[2], Euterpe Oleracea Fruit Oil[2], Bertholletia Excelsa Seed Oil[2], Glyceryl Oleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Hydrolized Rice Protein, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Limonene[3]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz naravnih eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italija, www.bemacosmetici.com/it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek BEMA COSMETICI HairPro čistilen šampon

6 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (46%)
4 Zvezdice
4 (26%)
3 Zvezdice
2 (13%)
2 Zvezdici
1 (6%)
1 Zvezdica
1 (6%)

15 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
6 recenzij kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder